Ekonomi

American Express dolandırıcılık birimi Accertify’ı Accel-KKR’ye satıyor

NEW YORK – American Express Company (NYSE:AXP), dolandırıcılığı önleme yan kuruluşu Accertify’ı özel sermaye şirketi Accel-KKR’ye satmak için bir anlaşma imzaladı. Sürecin mali şartları kamuoyuna açıklanmadı. Bu stratejik hamle, American Express’in operasyonlarını kolaylaştırma ve temel stratejik önceliklerine odaklanma girişiminin bir parçası.

Yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi (ML) teknolojilerini birleştiren kapsamlı dolandırıcılık önleme çözümlerinde uzmanlaşan Accertify, 2030 yılına kadar 182,7 milyar dolara ulaşması beklenen bir pazarda büyümek için iyi bir konumda. Satışın American Express’in operasyonel verimliliğini artırması bekleniyor. Accertify’ın Accel-KKR’nin yeni mülkiyeti altında genişlemesi bekleniyor.

Accel-KKR, müşterileri için dolandırıcılık maliyetlerini azaltmaya ve yüksek süreç güvenliği standartları sunmaya devam etmeye odaklanarak Accertify’ın büyüme yörüngesini geliştirmeyi planlıyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

kemerhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu