Ekonomi

Bu İş Neden Bu Kadar Karışık Diyerek Sigortalarımızı Uçuran 8 Durum

Bazı durumlar gerçekten kafa karıştırıyor, çok düşünmeniz ve emek vermeniz gerekiyor. Nedir bu durumlar, gelin birlikte inceleyelim!

İşte sigortamızı patlatan 8 durum! ?

1. Bir Matematik Problemini Çözmek

Bazen öyle matematik problemleriyle karşılaşıyoruz ki onları daire içine alıp hocamıza sormak istiyoruz. Ancak bu sorunlar o kadar karmaşık olabilir ki öğretmenlerimiz bile mücadele eder. ?

2. Temizlik Robotu Elektrikli Süpürge

Bazen bu işlemi aralıklarla tekrarlamak gerekir. Başta çok kolay gibi görünse de çıkardığınız kesikleri tekrar yerine oturtmak hiç de kolay değil. ?

3. Vize Başvurusu

Yurt dışında keyifli bir tatil geçirmek herkesin hayalidir. Yapmaya karar verdiğiniz işin bilet almak kadar kolay olmadığına, gerekli evrakları toplamanın kolay olmadığına şahit olduğunuz bazı sigortalarınızı kaybedebilirsiniz! ?

4. Unutulan Parolayı Kurtarın

Dijital çağda, her şeyin mobilden yapılmaya başlanmasıyla birlikte birçok şifremiz var. Ve bazen bu şifreleri unutuyoruz. Özellikle çok acil girmemiz gereken bir uygulamanın şifresini unuttuysak biraz tedirgin olmamız mümkün.

5. Bilmediğiniz Bir Yere Gitmek

Navigasyon teknolojisi çok gelişmiş olmasına rağmen, bilmediğiniz bir yere navigasyon yapıyorsanız, hafif bir kusurla yoldan çıkarsınız, vay halinize… Dolaşmaya devam ediyorsunuz!

6. Montaj fiyatı vermemek için evde kendimiz kurarız dediğiniz koltuk

Başta kolay, takalım diyorsunuz… Saatler geçiyor, sonlar gergin, koltuk montajı daha devam ediyor… Bunun nasıl bir gerilim olduğunu anlamışsınızdır diye düşünüyorum!

7. Bahçecilik

Sıcak havalarda bahçesi olan herkes katılmak istiyor, ben de bahçeyi düzenleyip hayata döndüreyim. Ancak işler o kadar kolay değil. Sadece bitkileri yerleştirmek ve düzenlemek yeterli değildir. Bu uzun bir bakış… Her bitkinin algoritması farklı… Eğer özverili değilseniz bazı sigortalar atabilir. ?

8. Yeni Bir Dil Öğrenmek

Dil öğrenmek, gerçekten isteyen herkesin başarabileceği bir şeydir. Ancak, öğrenme aşamasında, özellikle İngilizce dışında belirli bir dil öğreniyorsanız, biraz karmaşık ve zorlayıcı olabilir. Ancak sigortalarınız atmış olsa bile sabırlı olmanızda fayda var. ?

hayrat-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu