Teknoloji

iPhone 15 Plus Tasarımı Sızdı, Ayrıntılar Ortaya Çıktı

iPhone 15’in piyasaya sürülmesine yaklaşık yedi ay kaldı. Telefonun piyasaya çıkışının üzerinden bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen iPhone 15 ailesinin nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olma şansımız oldu.

9to5Mac üzerinden iPhone 15 ailesi ile geri dönecek olan Plus segmenti. sızdırılmış görseller Yayınlandı. Tasarımda rastgele büyük değişiklikler yok, ancak bahsetmeye değer birkaç özellik var.

iPhone 15 Plus, USB-C bağlantı noktasına, kavisli ekrana ve Dynamic Island’a sahip olacak

2023 sonbaharında piyasaya çıkması beklenen iPhone 15 serisinin bir segmenti olan iPhone 15 Plus’ın tasarım taslağı ortaya çıktı. En büyük göze çarpan değişiklik alt kısımdır USB-C bağlantı noktası.Bu da bize Apple’ın ister istemez Avrupa Birliği yönergeleri doğrultusunda USB-C’ye geçeceğini gösteriyor.

Görünüşe göre iPhone 15 Plus, daha önce sadece Pro modellerinde görülen Dynamic Island özelliğine sahip olacak. Plus modeli ile çentik tamamen ortadan kalkıyor. Raporda iPhone 15 Plus’ın boyutlarının 160.87 mm X 77.76 mm X 7.81 mm olacağından bahsediliyor. Bu, iPhone 14 Plus’tan gelen cihazdır. biraz daha uzun ve kalınolacak demektir.

Son olarak, iPhone 15 Plus’ın kullanımını biraz daha kolaylaştırabilir. daha ince çerçeveli hafif kavisli ekran tasarımı sahip olduğunu görüyoruz. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

kulpajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu