Haber

Mezarlık ziyaretinde dikkat çeken detay! Kılıçdaroğlu’nun provokasyonun ardından gözleri doldu

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde yarışacak cumhurbaşkanı adaylarından Kemal Kılıçdaroğlu, bayramın ilk gününde 6 Şubat’ta iki depremle yerle bir olan Adıyaman’a gitti.

MEZARLIKTA KILIÇDAROĞLU’NA PROVOKASYON

Mezarlıkta namaz kılarken yanına gelen bir kişi, Kılıçdaroğlu’nun nişanını hedef alarak imama bağırdı, “Fatiha okumasını bilmiyor, neden okutuyorsun?” Son olarak Adıyaman’ın Kahta ilçesinde gitmek istediği CHP konvoyunun önünde seyreden araçlara bir grup tarafından tekmelendi.

ZİYARETİ İPTAL EDİP ANKARA’YA DÖNDÜ

Kılıçdaroğlu daha sonra ziyaretini iptal ederek Ankara’ya dönme kararı aldı. CHP’li taraftarlar, Kılıçdaroğlu’nun bu kararı seçimlere gölge düşürecek durumların önüne geçmek için aldığını belirtti.

“MEZAR ZİYARETİ KESİNLİKLE PROVOKASYONDUR”

Kılıçdaroğlu’nun Adıyaman ziyaretini takip eden Gazeteci Tamer Arda Erşin, gün boyunca yaşananları Twitter hesabından özetledi; “Kılıçdaroğlu’na olan ilgiden izdiham oldu, tepki gösteren kadar taraftar da oldu. Türbe ziyareti kesinlikle tahrik edildi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN GÖZLERİ DOLU”

Bir gazeteci olarak mezarlıkta “Bu adam Fatiha okumayı bilmiyor, niye Fatiha okutursun?” Yansımanın ardından Kılıçdaroğlu’nun gözleri doldu.”

haber-alaca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu