İş

Paycell’den hızlı ve kolay uluslararası para transferi

Dijital ödeme platformu Paycell’in uyguladığı hesaptan hesaba uluslararası para transferi süreci sayesinde kullanıcılar bu işlemleri hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Yeni nesil ödeme platformu Paycell, kullanıcılarına kolay ve rahat uluslararası para transferi için alternatif çözümler sunuyor. Nium ile stratejik iş ortaklığını açıklayan Paycell, bu analiz iştiraki ile hesaptan hesaba uluslararası para transferi süreci sunuyor. Bu sayede kullanıcılar hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı para transferleri gerçekleştirebilmektedir.

Hesaptan hesaba para transferi altyapısı sayesinde kullanıcılar ülkeler arası para transfer işlemlerini yüksek komisyon ücreti ödemeden ve alternatiflerine göre daha kısa sürede beklemeden gerçekleştirebilmektedir. 7/24 işlem seçeneği sayesinde alıcılar kendilerine gönderilen fonlara anında ulaşabilmektedir.

Dolaz: “Yenilikçi çözüm arayanlara hızlı ve kapsamlı çözümler sunuyoruz”

Kullanıcıların para transferi süreçlerinde yenilikçi çözümler aradığına dikkat çeken Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz, “Satın alma ve ödeme tekniklerindeki hızlı değişime paralel olarak kullanıcılar para transferinde yenilikçi, kolay ve kullanışlı çözümler arıyor. Paycell olarak Paycell olarak; Alanında çeşitlilik açısından en güçlü platform olma vizyonumuz doğrultusunda her geçen gün geliştirdiğimiz Paycell, Türkiye’nin en kapsayıcı dijital ödeme platformu olarak öne çıkıyor. Bu ve uluslararası para transferi segmentinde öncü olma hedefimizle, Nium analizinin katılımıyla kullanıcılarımıza yenilikçi ve hızlı yurt dışı para transferlerini sunuyoruz. “Güvenli ve uygun fiyatlı alternatif çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet ile uluslararası para transferi işlemleri artık daha kolay. Yüksek komisyon bedelleri ödemeden ve vakit kaybetmeden para göndermeniz mümkün.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu