Haber

Samsun Canik Belediyesi’nden Uzay Keşif Günü Özel Kurası

Samsun Canik Belediyesi, yurt genelinde düzenlediği 20 Temmuz ‘Uzay Keşif Günü Özel Çekilişi’ ile vatandaşlara özel ikramlarda bulunacak.

Canik Belediyesi, vatandaşların büyük ilgiyle takip ettiği çekiliş programlarına bir yenisini daha ekledi. Farklı yaş gruplarından vatandaşları pahalı hediyelerle buluşturmaya devam eden Canik Belediyesi, her yıl 20 Temmuz’da kutlanan Dünya Uzayın Keşfi Günü münasebetiyle ülke genelinde düzenlediği çekiliş programıyla vatandaşlara hediye dağıtacak. uzay araştırmalarının ve uzay araştırmalarının değerini vurgulamak. Canik Belediyesi tarafından Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen ’20 Temmuz Uzay Keşif Günü Özel Çekilişi’ ile vatandaşlara ‘bisiklet’, ‘kamera’, ‘astro tabu oyunu’ ve ‘spor çantaları’ hediye edilecek .

Son gün 21 Temmuz

Canik Belediyesi’nden 20 Temmuz Uzay Keşif Günü Özel Çekilişi ile ilgili yapılan açıklamada, katılımcıların Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan çekiliş gönderisinde belirtilen katılım koşullarını, katılım yönergesini dikkatle incelemeleri gerekmektedir. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi için yeterlidir. resmi sosyal medya hesaplarının ardından “Bayraktar Akıncı TİHA Türkiye’de ilk kez kalıcı olarak nerede sergilenecek?” Soruya yorum kısmından cevap vermeleri, ilgili çekiliş gönderisinin Twitter’da retweetlenmesi, Instagram’da beğenilmesi, çekiliş gönderisinin hikayeye eklenmesi ve en az 2 arkadaşının etiketlemesi gerektiği kaydedildi. sorusu ile her iki sosyal medya platformunda da ilgili çekiliş paylaşımının yorum kısmında yer almaktadır. Canik Belediyesi’nin vatandaşlara güzel ikramlarda bulunacağı çekiliş programına son katılım tarihi 21 Temmuz 2023 olarak belirlenirken, çekilişin tüm kurallarının yerine getirilmesi ve sorunun doğru cevaplanması gerektiği belirtildi. çekilişten ikramiye almaya hak kazanmak için. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu