Haber

Samsunspor Basketbol, ​​VM Medical Park Samsun Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Türkiye Basketbol Ligi gruplarından Samsun sporBasketbol, ​​VM Medical Park Samsun Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, VM Medical Park Samsun Hastanesi ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Samsunspor Kulüp Başkan Yardımcısı Arzu Uslu ve VM Medical Park Samsun Hastanesi Bölge Koordinatörü Dr. Hakan Özcan katıldı.

Özcan: “Şehrin en büyük markası Samsunspor’a basketbol ve futbolda destek olmaya devam edeceğiz”

Basketbol ve futbolda şehrin en büyük markası Samsunspor’a desteklerini sürdüreceklerini ifade eden Dr. bu ideoloji spor kulüplerini ve spor organizasyonlarını bireysel sporcuların sponsorluğu ile desteklemek hastane kümemizin ana ideolojilerinden biridir.Bu amaçla ilimizin en büyük markalarından Samsunspor futbol ve basketbol takımları spor organizasyonlarıdır. şehrin en büyük takımları oldukları için ömür boyu destekleyeceğimizi başından beri destekliyoruz ve bu yıl hem futbol hem de basketbol gruplarımızı daha büyük bir organizasyonla desteklemek için bu tür bir protokol için bir aradayız. Farklı bir bakış açısı. Umarım bundan sonra da hep birlikte oluruz.” İnşallah başarılarla birlikte oluruz. Sporcunun sağlığının devamı için sağlık düzenlemelerine her zaman ihtiyaç duyulacaktır. Bu tür düzenlemelerde her türlü desteği vereceğiz. Her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Uslu: “Taraftarlara ve kombi sahiplerine yüzde 20 indirim”

Kulüp adına sözleşmeye imza atan Samsunspor Kulüp Başkan Vekili Arzu Uslu, “Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da devam eden bir protokolümüz olacak. Bu yıl da Türkiye genelinde devam edecek bir sağlık anlaşması yaptık. Anlaşma sağlandı. Sponsorumuza ait hastane ve kümeslerden personelimizin gittiği her yerde yararlanabileceğimizi belirterek, “Aynı zamanda Samsunspor’a üye olan tüm taraftarlarımıza da yüzde 20 indirim uygulanacaktır. Basketbol takımının formasını satın alıp bu kombinle hastaneye giden tüm taraftarlarımız aynı forma ile %20 indirim alabilecekler. Bu nedenle çok güzel bir anlaşmaya vardık” dedi.

Her iki taraftan yöneticilerin katıldığı imza töreni, konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. – SAMSUN

haber-urgup.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu