Yaşam

Yalıçapkını Son Bölümünde Seyran ve diğer oyuncuların merak ettiği kıyafetlerin markalarını bulduk!

Denizatı dizisi dün akşam 29. bölümüyle ekrana geldi! Serinin en heyecan verici bölümlerinden biri olduğunu kabul etmek gerekir. Abidin, Suna’ya evlenme teklif etti. Duygusallığın en üst boyutlarında salyaların aktığını izlediğimiz bir sahneydi.

Suna’yı istemeye gelen ve kapalı psikopatları ile bizleri şoke eden aileye maalesef garip bir teklif daha geldi. Seyran’ın gideceğini öğrenen aile, Suna’ya olduğu gibi Seyran’a da talip olur. Seyran bu gerginlikle hemen Ferit’i aradı. O sırada Ferit uyurken Sultan odaya girmiş ve Ferit’in yanına uzanmış. Ferit uyurken terastan odaya giren davetsiz misafir Pelo, Sultan’ı yatakta gördü. İnanamadığımız olayların üst üste geldiği bölümde oyuncularımız şıklıkları ile birbirleriyle yarıştı. Gelin dizide tercih edilen kıyafetleri inceleyelim.

Umarız önerdiğimiz çalışmaları beğenirsiniz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki ilişkilerden gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

“Bu içerik 15.04.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe ulaştığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklik olmuş olabilir.”

“Ateş!”

Desenli pileli elbise 2.199,50 TL burada.

Halis Ağa ile baldız olmak için görüşmeye gelen Pelo’nun seçtiği bordo elbisenin markası “mutlu olsun!”

Drapeli midi elbise burada 800 TL.

Suna’nın kendi isteği üzerine giydiği elbisenin markasını da omuz detaylarındaki açıklığı kapatarak bulduk!

Pencere detaylı saten elbise 699,95 TL.

“Zara!” rahat tarzı ile görmeye alışık olduğumuz Pelo’nun tercih ettiği çizgili bluz ve pantolon markasıdır.

Çizgili triko bluz 359,95 TL burada.

Siyah uzun pantolon 599,95 TL burada!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu