Teknoloji

Yüzüklerin Efendisi: Gollum başarısızlığına rağmen yeni bir oyun daha geliyor!

 
Daedalic Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanan üstü kapalı aksiyon macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, 25 Mayıs’ta piyasaya çıktı ve şimdiden 2023’ün en kötü oyunları arasında yerini aldı. Bu talihsiz çıkışa rağmen Daedalic Entertainment’ın çıktığı bildirildi. grup cihan ile işi bitmemiş ve bu kapsamda yeni bir oyun geliştirmiştir.
 
Rapora göre Orta Dünya’da geçen yeni bir oyun için kolları sıvadı.
 
 
 
Almanya merkezli bir kuruluş olan Games Wirtschaft’ın yakın tarihli bir raporuna göre, Gollum oyunu şanssız bir proje olarak görülüyordu. Yine habere göre Daedalic grubu, gelen kötü eleştirilere rağmen yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu yapmak istediklerini belirtmişti. Ortaya çıkan bilgilere göre geliştirici ekip, Alman hükümetinden makul miktarda teşvik aldı ve bu miktarın oyunlara harcanması planlandı. Bildirildiğine göre, bu paranın hiçbiri Gollum’a harcanmadı.
 
Gollum başarısız bir proje olmasına rağmen, Daedalic ekibi şu anda Orta Dünya’nın potansiyelinden vazgeçmeye istekli değil. Games Wirtschaft tarafından yayınlanan raporda “Yüzüklerin Efendisi lisansına dayalı birkaç oyundan ilki” Gollum. Bu, yeni oyunun ve bu Gollum dışı dünyayı temel alan oyunların geleceğine işaret ediyor.
 
Yüzüklerin Efendisi: Gollum şu sıralar olumsuz eleştirilerin odağında. Peki siz bu oyun ve olası yeni bir oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

baklanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu