Yaşam

Başrolde bir kadın olacak: The Office’in Avustralya versiyonu geliyor

Komedi dizisi ‘The Office’in Avustralya versiyonunun geleceği belli oldu. 2024 yılında Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak olan dizi, kadın başrol ile bir ilke imza atacak.

WebTekno’nun Deadline’ına göre The Office’in Avustralya versiyonu Prime Video’da yayınlanacak. Ricky Gervais tarafından popüler hale getirilen David Brent (ABD versiyonunda Steve Carell tarafından canlandırılan Michael Scott), yeni dizide Hannah Howard isimli bir hanımefendi olarak karşımıza çıkacak. Avustralyalı komedyen ve aktris Felicity Ward karakteri oynayacak. Yapımda Ward dışında Edith Poor, Steen Raskopoulos, Shari Sebbens, Josh Thomson, Jonny Brugh gibi isimler yer alacak.

Howard’ı oynayacak olan Ward, Flinley Craddick adlı bir şirkette takımın menajeri olduğunu kendi bakış açısından seyirciye gösterecek. Deadline’ın haberine göre Howard’ın karakteri, herkesin evden çalışacağı haberini aldıktan sonra hayatta kalma moduna girecek ve grubunu bir arada tutmak için kontrol edilemez sözler söylemeye başlayacak.

DİZİ 2024’TE PRIME VIDEO’DA YAYINLANACAK

Orijinal dizinin yaratıcılarından Ricky Gervais de yeni proje için duyduğu heyecanı dile getirdi. 8 bölüm halinde yayınlanacak olan ‘The Office Australia’, 2024 yılında ABD hariç dünya çapında Prime Video’da yayınlanacak. Çekimler Haziran’da başlayacak.

Ricky Gervais ve Stephen Merchant’ın İngiltere’de ilk kez 2001 yılında yayınlanan ‘The Office’i, farklı durumlarda birçok kez yeniden çekildi. Bunlardan en popüleri, 2005-2013 yayın döneminde milyonlar tarafından izlenen ve pek çok ödül alan Steve Carell’in oynadığı Amerikan versiyonuydu.

haber-kinik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu